Skåp England
Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
SKÅP, med lådor, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, draghandtag i patinerad metall, höjd ca 77, 76x28 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage, skiva med fanérskada
872060
2021-02-02