Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
ENGLESSON, sideboard, 1900-talets slut, kromad metall, detaljer av mässing, glasskivor, höjd ca 80, 182x45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
872068
2021-02-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner