Soffbord massiv furu 1900-tal

Soffbord massiv furu 1900-tal
Soffbord massiv furu 1900-tal
Soffbord massiv furu 1900-tal
Soffbord massiv furu 1900-tal
Soffbord massiv furu 1900-tal
Soffbord massiv furu 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, massiv furu, höjd ca 44, 150x80 cm

Bruksspår

872074

2021-02-04