Arkivskåp på benställning 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARKIVSKÅP, på benställning, furu, underrede i bok, 26 fack, handtag i mässing, höjd ca 147, 105x30 cm

Slitage, märken

872079

2021-02-04