Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

BARSKÅP, 1930-tal, Art Deco, olika träslag, intarsia, svartlackerad, på hjul, höjd 60, 61x61 cm

Bruksslitage, märken, repor, saknar glasskiva, saknar nyckel, olåst

872087

2021-02-07