Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
BARSKÅP, 1930-tal, Art Deco, olika träslag, intarsia, svartlackerad, på hjul, höjd 60, 61x61 cm
Bruksslitage, märken, repor, saknar glasskiva, saknar nyckel, olåst
872087
2021-02-07