Takampel 1900-talets första hälft
2021-02-02
872097
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKAMPEL, 1900-talets första hälft, upphängning av snörmakerier, melerad glaskupa, knoppar i mässing, diameter 46 cm
Obetydliga kantnagg