Signerade fotografier skådespelare 37 st

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅDESPELARE (40 st) - FOTOGRAFIER / KORT mm. signerade och tryckta autografer. Några skrivna till Per-Erik Gustavsson. Delvis 1950-tal.
Bl.a. Paul Douglas, Robert Ryan, John Agar, Lee J. Cobb, René Tierney m.fl.
Varierande mått, ca 17x12 /24x20 cm.

Några stukade hörn, 1 kort skadat.

872101

2021-03-17