Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Klubbat för:

200 EUR

300 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "trappor i käglan", a tergo signerad samt daterad -91, olja på duk, 41x31 cm

872120

2021-02-07