Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLADDERMUSFÅTÖLJ, modell "Pampa Mariposa", märkt Cuero Made in Sweden, svart läder, svart metallställning, sitthöjd ca 30 cm
Bruksslitage, hörn med repor
872131
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här