Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLADDERMUSFÅTÖLJ, modell "Pampa Mariposa", märkt Cuero Made in Sweden, svart läder, svart metallställning, sitthöjd ca 30 cm

Bruksslitage, hörn med repor

872131

2021-02-03