Kanonmodell
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KANONMODELL, tidigt 1900-tal, utförd i patinerad brons, rörlig i sidled och höjd, höjd ca 14,5 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Ej komlett, lösa delar medföljer, den stora lösa delen med bristning och lagning, slitage
872136
2021-02-21