Kanonmodell

Kanonmodell
Kanonmodell
Kanonmodell
Kanonmodell
Kanonmodell
Kanonmodell
Kanonmodell
Kanonmodell
Kanonmodell
Kanonmodell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KANONMODELL, tidigt 1900-tal, utförd i patinerad brons, rörlig i sidled och höjd, höjd ca 14,5 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Ej komlett, lösa delar medföljer, den stora lösa delen med bristning och lagning, slitage

872136

2021-02-21