Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORMAR, PANNA, BURK MED LOCK, 4 dlr., koppar, 1800-tal, diameter ca 24-32 cm
Slitage, smärre bristningar
872141
2021-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här