Koppar 1800-tal
Vollendet
2021-02-05
872141
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FORMAR, PANNA, BURK MED LOCK, 4 dlr., koppar, 1800-tal, diameter ca 24-32 cm
Slitage, smärre bristningar