Koppar 1800-tal
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FORMAR, PANNA, BURK MED LOCK, 4 dlr., koppar, 1800-tal, diameter ca 24-32 cm
Kuntoraportti
Slitage, smärre bristningar
872141
Päivämäärä:
2021-02-05