Koppar 1800-tal

Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FORMAR, PANNA, BURK MED LOCK, 4 dlr., koppar, 1800-tal, diameter ca 24-32 cm

Kuntoraportti

Slitage, smärre bristningar

872141

Päivämäärä:

2021-02-05