Brevpress
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BREVPRESS, 1800/1900-tal, i form av lejon, frostat glas samt sockel i svart glas, höjd ca 7 samt 10x6 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Nagg på lejonet och sockeln, slitage
872142
2021-02-21