Brevpress

Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BREVPRESS, 1800/1900-tal, i form av lejon, frostat glas samt sockel i svart glas, höjd ca 7 samt 10x6 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Nagg på lejonet och sockeln, slitage

872142

2021-02-21