Manschetter och dekordelar till ljusstakar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MANSCHETTER/DEKORDELAR, ca 17 st., nysilver, 1800-tal, diameter ca 4-7 cm

Slitage

872144

2021-02-05