Dosa med monterat fickur
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSA, 17/1800-tal, mässing, monterat med fickur, Lepine, Paris, vitemaljerad urtavla, spindelgång, höjd 33, 88x40 mm
Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage
872146
2021-02-05