Dosa med monterat fickur

Dosa med monterat fickur
Dosa med monterat fickur
Dosa med monterat fickur
Dosa med monterat fickur
Dosa med monterat fickur
Dosa med monterat fickur
Dosa med monterat fickur
Dosa med monterat fickur
Dosa med monterat fickur
Dosa med monterat fickur
Dosa med monterat fickur
Dosa med monterat fickur
Dosa med monterat fickur
Dosa med monterat fickur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, 17/1800-tal, mässing, monterat med fickur, Lepine, Paris, vitemaljerad urtavla, spindelgång, höjd 33, 88x40 mm

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage

872146

2021-02-05