Chu Teh-Chun litografi

Chu Teh-Chun litografi
Chu Teh-Chun litografi
Chu Teh-Chun litografi
Chu Teh-Chun litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHU TEH-CHUN (1920-2014): Vernissagekort, signerad, numrerad 80/100, färglitografi, Galerie H Le Gendre, 19x12 cm

"Ett samlarhem"

872147

2021-02-07