Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHU TEH-CHUN (1920-2014): Vernissagekort, signerad, numrerad 80/100, färglitografi, Galerie H Le Gendre, 19x12 cm
"Ett samlarhem"
872147
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här