Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, samtida, 2-delat, gråmålat trä, höjd ca 211, 196x40 cm
Bakstycke saknas, slitage, märken, handtag med skador
872151
2021-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här