Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 1800/1900-tal, två lådor, björk samt marmorskiva, höjd ca 73 samt 35x36 cm
Hörnspricka på marmorskivan, bruks och åldersrelaterat slitage
872162
2021-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här