Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 1800/1900-tal, två lådor, björk samt marmorskiva, höjd ca 73 samt 35x36 cm

Hörnspricka på marmorskivan, bruks och åldersrelaterat slitage

872162

2021-02-06