Lennart Rodhe gouache
Closed
2021-02-07
872163
| Sold for | 5 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): "Färgprov", monogramsignerad och daterad -58, gouache på papper, 15,5x12 cm
"Ett samlarhem"
Oramad, med dedikation