Lennart Rodhe gouache

Lennart Rodhe gouache
Lennart Rodhe gouache
Lennart Rodhe gouache
Lennart Rodhe gouache
Lennart Rodhe gouache
Lennart Rodhe gouache

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): "Färgprov", monogramsignerad och daterad -58, gouache på papper, 15,5x12 cm

"Ett samlarhem"

Oramad, med dedikation

872163

2021-02-07