Knut Norman oljemålning

Knut Norman oljemålning
Knut Norman oljemålning
Knut Norman oljemålning
Knut Norman oljemålning
Knut Norman oljemålning
Knut Norman oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT NORMAN (1896-1977), "Sjöbodar, Bohuslän", olja på pannå, signerad, mått ca ca 45x55 cm

872165

2021-02-02