Knut Norman oljemålning
Closed
2021-02-02
872165
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KNUT NORMAN (1896-1977), "Sjöbodar, Bohuslän", olja på pannå, signerad, mått ca ca 45x55 cm