Eddie Figge

Eddie Figge
Eddie Figge
Eddie Figge
Eddie Figge
Eddie Figge
Eddie Figge

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDDIE FIGGE (1904-2003): Komposition, signerad Figge, blandteknik på papper, 33x20 cm

"Ett samlarhem"

Skador

872168

2021-02-07