Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL DAHLQVIST (1900-1971): Utsikt från Metaregatan, Stockholm, signerad samt på baksidan daterad 1963, olja påp pannå, ca 60x80 cm
872169
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här