Thorvald Rygaard oljemålning

Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THORVALD RYGAARD (1872-1939): Hamnvy, signerad och daterad T. Rygaard 1920, olja på duk, bildmått 26,5x34 cm

872170

2021-02-02