Camilla Pyk litografi
Vollendet
2021-02-08
872175
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
CAMILLA PYK (född 1966): (2) Djurmotiv, signerade, färgserigrafier, bladmått ca 44x31 cm vardera
Oramade