Olle Baertling serigrafi

Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): "Strobosc" ur serien "The Angles of Open Form Infinite Space from Cinètisme to Open Form 1949 - 1968", signerad och daterad Baertling 1950-1968, numrerad 152/300, serigrafi, bladmått ca 18,5x23,5 cm

872179

2021-02-02