Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, stengods, Kina, 1900-tal, oxblodglasyr, balusterformad, höjd ca 34 cm
Fotringen med nagg
872183
2021-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här