Vas Sang de Boeuf

Vas Sang de Boeuf
Vas Sang de Boeuf
Vas Sang de Boeuf
Vas Sang de Boeuf
Vas Sang de Boeuf
Vas Sang de Boeuf
Vas Sang de Boeuf
Vas Sang de Boeuf
Vas Sang de Boeuf
Vas Sang de Boeuf
Vas Sang de Boeuf
Vas Sang de Boeuf

Klubbat för:

11 500 SEK

1 500 SEK

VAS, stengods, Kina, 1900-tal, oxblodglasyr, balusterformad, höjd ca 34 cm

Fotringen med nagg

872183

2021-02-05