M Pyk
Valmis
2021-02-09
872190
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Kungafamiljen, signerad M Pyk, ea, färglitografi, bladmått ca 71x55 cm
Oramad