Tallrikar Frankrike
Closed
2021-02-05
872197
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
TALLRIKAR, 7 st., porslin, Frankrike, 1900-talets mitt, märkta Porcelaine de Paris, dekor av grönsaker, diameter ca 24 cm
Obetydligt nagg