Matta, Sverige 1950/60-tal, röllakan

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATTA, Sverige 1950/60-tal, röllakan, 301 x 190 cm

saknar fransar, smärre slitage

872198

2021-02-28