Cecilia B Gröning
Closed
2021-02-06
872199
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
CECILIA B GRÖNING (född 1954): (4) Musikinstrument, en titulerad Lets dance, signerade, ea, färglitografier, bladmått 49x38 - 57x45
Oramade