Figurin Heimkehr von der Reise

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, Tyskland, 1800-talets andra hälft, "Heimkehr von der Reise", polykromt bemålad, höjd ca 9,5 cm

Lagningar, lös fot

872201

2021-02-05