Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
GRETA LISA JÄDERHOLM-SNELLMAN, keramikfat, signerad GLJ Arabia, 1930-tal, grön glasyr med silver dekor, diameter 41 cm.
Lätt slitage, mindre stötmärke i mitten
872202
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här