Greta Lisa Jägerholm-Snellman keramikfat

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

GRETA LISA JÄDERHOLM-SNELLMAN, keramikfat, signerad GLJ Arabia, 1930-tal, grön glasyr med silver dekor, diameter 41 cm.

Lätt slitage, mindre stötmärke i mitten

872202

2021-02-07