Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELIS ERIKSSON (1906-2006): Kvinna vid spegel, signerad och daterad Elis E -42, releif, patinerad gips, 43x37 cm
"Ett samlarhem"
872207
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här