Elis Eriksson väggrelief

Elis Eriksson väggrelief
Elis Eriksson väggrelief
Elis Eriksson väggrelief
Elis Eriksson väggrelief
Elis Eriksson väggrelief
Elis Eriksson väggrelief
Elis Eriksson väggrelief
Elis Eriksson väggrelief

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS ERIKSSON (1906-2006): Kvinna vid spegel, signerad och daterad Elis E -42, releif, patinerad gips, 43x37 cm

"Ett samlarhem"

872207

2021-02-07