Beslag 1800-tal

Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BESLAG, ca 20 st., brons och mässing, 1800-tal, nyrokoko, längd ca 10-22 cm

Slitage

872215

2021-02-05