Plansch Johan Melin & Anders Österlin
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHAN MELIN / ANDERS ÖSTERLIN, "Nordstjernan landsvägselociped 1914", utgiven av Trelleborgs Gummifabrik AB, 1960-talets slut, utförd av Melin & Österlin, litograferad plansch, ca 70x100 cm
Hörnskador, spricka
872222
2021-02-03