Plansch Johan Melin & Anders Österlin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN MELIN / ANDERS ÖSTERLIN, "Nordstjernan landsvägselociped 1914", utgiven av Trelleborgs Gummifabrik AB, 1960-talets slut, utförd av Melin & Österlin, litograferad plansch, ca 70x100 cm

Hörnskador, spricka

872222

2021-02-03