Skåp jugend
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1900-talets början, jugend, bemålat, skuren dekor, dörr med spegel, fasettslipad kant, invändigt inredd med 2 hyllplan samt klädstång, beslag i mässing, höjd ca 183, 71x46 cm,
Nyckel medföljer
Senare bemålat, smärre repor på spegeln
872235
2021-02-02