Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

NATTYGSBORD, 1 par, Sverige, 1900-talets mitt, låda, glasskiva, intarsiadekor, b: 42, d: 30, h: 56 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, fanérskador, 1 glasskiva saknas

872238

Päivämäärä:

2021-02-03