Sängbord
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
NATTYGSBORD, 1 par, Sverige, 1900-talets mitt, låda, glasskiva, intarsiadekor, b: 42, d: 30, h: 56 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, fanérskador, 1 glasskiva saknas
872238
Päivämäärä:
2021-02-03