Brännvinsschatull 1800-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRÄNNVINSSCHATULL, mahogny, 1800-talets slut, Karl Johan-stil, för 3 flaskor med gravyr, instarsia, handtag i mässing, höjd ca 21, 22x12,5 cm
Nyckel medföljer
Bruksslitage, smärre torrsprickor
872239
2021-02-02