Brännvinsschatull 1800-tal

Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRÄNNVINSSCHATULL, mahogny, 1800-talets slut, Karl Johan-stil, för 3 flaskor med gravyr, instarsia, handtag i mässing, höjd ca 21, 22x12,5 cm

Nyckel medföljer

Bruksslitage, smärre torrsprickor

872239

2021-02-02