Färgetsning Roberto Matta
Closed
2021-02-03
872242
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002), Komposition, signerad, 71/100, färgetsning, bildmått ca 37x49 cm