Madeleine Pyk gouache
Valmis
2021-02-02
872251
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (1934): Röda havet, gouache på papper, signerad samt daterad -62, bildmått ca 27x35 cm