Oluf Höst litografier

Oluf Höst litografier
Oluf Höst litografier
Oluf Höst litografier
Oluf Höst litografier
Oluf Höst litografier
Oluf Höst litografier
Oluf Höst litografier
Oluf Höst litografier
Oluf Höst litografier
Oluf Höst litografier
Oluf Höst litografier
Oluf Höst litografier

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OLUF HØST (Danmark, 1884-1966): (4) "Bornholm", monogramsignerade, färglitografier, numrerade, bladmått 45x55 cm

"Ett samlarhem"

Kuntoraportti

Fläckar

872264

Päivämäärä:

2021-02-07