Oluf Höst litografier
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OLUF HØST (Danmark, 1884-1966): (4) "Bornholm", monogramsignerade, färglitografier, numrerade, bladmått 45x55 cm
"Ett samlarhem"
Kuntoraportti
Fläckar
872264
Päivämäärä:
2021-02-07